Apie mus

Turėdami ilgametę patirtį elektroninės prekybos sektoriuje Lietuvoje ir užsienyje, savo klientams galime užtikrinti kokybišką prekių ir paslaugų teikimą. Orientuodamiesi į ilgalaikes perspektyvas, mes visuomet stengiamės atitikti klientų ir partnerių lūkesčius taip augindami savo teigiamą reputaciją.

Savo parduotuvėje mes siekiame užtikrinti sąžiningumą, geranoriškumą, draugišką aptarnavimą, didelį asortimentą ir gerą kokybę už prieinamą kainą.

Kodėl mes?

Palanki kainodara

Pardavinėdami baldus internetu ir veždami juos tiesiai iš gamintojų, sutaupome daug išlaidų - nereikia išlaikyti sandėlių, nuomotis prekybos patalpų, mokėti komunalinių mokesčių. Toks prekybos modelis leidžia klientams pasiūlyti palankias kainas.

Gausus asortimentas

Tiesioginis bendradarbiavimas su baldų gamintojais leidžia pasiūlyti jums didesnį nei 10 000 prekių asortimentą. Kadangi prekės vežamos tiesiai iš gamintojo sandėlio, be jokių tarpininkų dažniausiai pristatymas užtrunka iki 10 darbo dienų.

Griežta kokybės kontrolė

Savo parduotuvėje pardavinėjame tik kokybiškas prekes. Esame orientuoti į ilgalaikius santykius su savo pirkėjais ir norime, kad jie sugrįžtu, todėl pasirūpinome, kad visoms mūsų parduodamoms prekėms būtų taikoma 2 metų gamintojo garantija, bei kaip teigia Lietuvos respublikos civilinis kodeksas – pinigų gražinimo garantas, kai nuo kliento prekės gavimo dienos nepraėjus 7 darbo dienoms klientas raštiškai informuoja pardavėją apie norą gražinti prekę. Nuo šios dienos per 15 darbo dienų atvyksime atsiimti prekės ir gražinsime sumokėtus pinigus.

Stiprios vertybės

Pirkdami mūsų svetainėje, galite būti ramūs, nes iškilus nesklandumams, Baldai.lt kolektyvas bus visada pasiruošęs geranoriškai padėti. Kaip ir minėjome anksčiau, mes esame orientuoti į tvarų, ilgalaikį verslą ir siekį sustiprinti savo ryšį su klientais.

Mes visuomet laukiame jūsų klausimų ir pasiūlymų telefonu 8 620 20111 bei el. paštu info@baldai.lt
Su pagarba,
Jūsų BALDAI.LT